Wszystkie produkty
Wysokiej wydajności 500W przenośna elektrownia 520WH zewnętrzna elektrownia litowo-jonowa
| nazwisko: | 500W przenośna elektrownia |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
| Typ falownika: | Czysta sinusoida |
Przenośny bank zasilania Generator słoneczny LiFePO4 Bateria Elektrownia 3000 Watt
| nazwisko: | Power Bank Solar Generator |
|---|---|
| Materiał: | ABS + PC |
| Typ falownika: | Czysta sinusoida |
Wielofunkcyjna przenośna elektrownia słoneczna 3000W z ochroną przed przeładowaniem
| Interfejs wyjściowy: | DC, typ C, USB/DC, AC |
|---|---|
| Interfejs wejściowy: | AC |
| nazwisko: | Przenośna elektrownia o mocy 3000 W |
OEM 2400W przenośna elektrownia LiFePO4 Elektrownia słoneczna z sterownikiem MPPT
| nazwisko: | Przenośna elektrownia o mocy 2400 W |
|---|---|
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, samochód, generator gazu, panel słoneczny |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
Nagły 110V 220V bateria litowa przenośne źródło zasilania dla paneli słonecznych
| nazwisko: | Przenośny zasilacz baterii litowej |
|---|---|
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, samochód, generator gazu, panel słoneczny |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
2400W Lifepo4 Przenośny generator elektrowni słonecznej z akumulatorem litowo-jonowym
| nazwisko: | Przenośna elektrownia słoneczna LiFePO4 |
|---|---|
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, samochód, generator gazu, panel słoneczny |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
Przenośna elektrownia słoneczna LiFePo4 2400W z oświetleniem LED / sterownikiem MPPT
| nazwisko: | Elektrownia słoneczna lifepo4 |
|---|---|
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, samochód, generator gazu, panel słoneczny |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
MPPT Controller 2400W Przenośna Elektrownia LED System oświetlenia do magazynowania energii słonecznej
| nazwisko: | Przenośna elektrownia o mocy 2400 W |
|---|---|
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, samochód, generator gazu, panel słoneczny |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
Czysta przenośna elektrownia falowa 2000W 2400W dla awarii wewnętrznej na zewnątrz
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, samochód, generator gazu, panel słoneczny |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
| Typ falownika: | Czysta sinusoida |
2400W 2000W Przenośna Elektrownia Czyste Inwerter Fale Sinusoidalnej Typ Ze Specjalną Lampy Dźwiękowej
| nazwisko: | Przenośna elektrownia o mocy 2000 W |
|---|---|
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, samochód, generator gazu, panel słoneczny |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |


