Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ lithium battery portable power station ] mecz 65 produkty.
Przenośna elektrownia słoneczna o mocy 2400 W z czystym falowym falownikiem falowym LiFePo4 Litium Ion Battery and MPPT Controller
| Wyświetlacz LCD: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Źródło energii: | Adapter AC, panel słoneczny, ładowanie samochodu |
| Pojemność: | 2400 W |
Wyświetlacz LCD 3000W 2688Wh LiFePo4 Przenośna Elektrownia Słoneczna z Inwerterem Fal Sinusowych MPPT i typami wtyczek UE USA
| Wyświetlacz LCD: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, panel słoneczny |
| Pojemność: | 3000 W |
Przenośny 200W wielofunkcyjny akumulator akumulatorowy do ładowania energii słonecznej
| Typ baterii: | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | PWM |
Przenośna elektrownia o mocy 200 W z akumulatorem litowo-jonowym AC 110/220V
| Typ baterii: | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | PWM |
300W 288Wh przenośna elektrownia słoneczna z bezprzewodowym ładowaniem
| nazwisko: | Przenośna elektrownia słoneczna |
|---|---|
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, panel słoneczny |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
500W Przenośny generator zasilania do magazynowania energii słonecznej, wielofunkcyjny do kempingu, zasilania awaryjnego na zewnątrz
| Pojemność akumulatora: | Bateria litowa 3,7 V 216000 mAh |
|---|---|
| Władza: | 500 W |
| Źródło energii: | Adapter AC, panel słoneczny, ładowanie samochodu |
Zewnętrzna Przenośna Elektrownia 200W Ładowanie słoneczne AC 110/220V 200 Watt Zasilanie awaryjne dla domów kempingowych
| Typ baterii: | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | PWM |
Wysokiej pojemności 200 Watt Przenośna Elektrownia Słoneczna Generator Słoneczny awaryjny Dom Camping Na zewnątrz Elektrownia 200w
| Typ baterii: | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | PWM |
Przenośna elektrownia słoneczna o mocy 300 W z baterią litową i MPPT
| Pojemność baterii: | 288Wh / 78000 mAh /3.7V |
|---|---|
| Ładowanie wejścia: | Prąd stały 15 V/3,0 A |
| Ładowanie słoneczne: | DC5521 13V ~ 26 V/3,0A Max |
Robustne przenośne zasilanie o mocy 200 W. Obudowa odporna na warunki pogodowe, zapewniająca wydajność w trudnych warunkach i odległych obszarach
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |


