Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ lithium battery portable power station ] mecz 65 produkty.
Przenośna elektrownia o mocy 600 W z ładowaniem słonecznym i wyjściem bezprzewodowym
| Pojemność baterii: | 520Wh / 140400MAH /3.7V |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 12 V-26 V |
| Prąd wejściowy: | 8a Max |
Przenośna stacja zasilania 200W z ładowarką solarną MPPT
| Typ baterii: | Jon litowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
Wielofunkcyjna przenośna stacja zasilania 1200W z magazynowaniem energii słonecznej, 110V 220V, bateria litowa, zasilanie awaryjne
| Wyświetlacz LCD: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Źródło energii: | Adapter AC, panel słoneczny, ładowanie samochodu |
| Pojemność: | 1200 Wh |
Wydział energii przenośnej o mocy 200w
| Źródło zasilania: | Zasilacz sieciowy, panel słoneczny |
|---|---|
| Typ baterii: | 18650 bateria litowa |
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
Przenośna stacja zasilania 1200W o pojemności 1008Wh, z falownikiem czystej sinusoidy i kontrolerem MPPT do użytku na kempingu i na zewnątrz
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 1008WH/3,2V 315 000 mAh/22,4 V 45AH |
| Ładowanie wejścia: | DC 38V/6.0A |
Przenośna stacja zasilania 300W z baterią litową 270Wh i ładowaniem solarnym
| Pojemność baterii: | 270Wh / 78000 mAh /3.7V |
|---|---|
| Ładowanie wejścia: | Prąd stały 15 V/3,0 A |
| Ładowanie słoneczne: | DC5521 13V ~ 26 V/3,0A Max |
Przenośna stacja zasilania 200W z MPPT i baterią litowo-jonową
| Pojemność baterii: | 145Wh / 39000 mAh /3.7v |
|---|---|
| Ładowanie wejścia: | DC15V/2.0A |
| Ładowanie słoneczne: | DC35135 13V ~ 26 V/2,0A Max |
Lekka, przenośna stacja zasilania 200W, łatwa w transporcie do aktywności na świeżym powietrzu, zasilania awaryjnego i pracy zdalnej
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
5376Wh MPPT Home Backup Portable Power Station Solar Generator with High Capacity and Fast Charging
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 5376 Wh |
| Wejście AC: | 1600 W MAKS |
1200W Portable Power Station with LiFePO4 Battery and MPPT Controller
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |


