Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ outdoor portable power station ] mecz 87 produkty.
5376Wh przenośna elektrownia z latarką i generatorem słonecznym do użytku na zewnątrz
| Typ baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
Wysokiej pojemności 200 Watt Przenośna Elektrownia Słoneczna Generator Słoneczny awaryjny Dom Camping Na zewnątrz Elektrownia 200w
| Typ baterii: | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | PWM |
3000W Portable Power Station with Type C Flashlight and Cigar Lighter for Outdoor Emergency Use
| Pojemność baterii: | 5376 Wh |
|---|---|
| Wejście AC: | 1600 W MAKS |
| Ładowanie słoneczne: | 650W 12-80 V/DC8.5A Max |
Wheeled Portable Power Station with MPPT Controller and LED Display for Outdoor Solar Charging
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 5376 Wh |
| Wejście AC: | 1600 W MAKS |
3000W 5376Wh Portable Power Station with MPPT Solar Charging and Type C Ports for Home Emergency and Outdoor Camping
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 5376 Wh |
| Wejście AC: | 1600 W MAKS |
3000W przenośna elektrownia z wtyczką EU, latarką i starterem do użytku domowego na zewnątrz
| Typ baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
Przenośna elektrownia o mocy 1200 W z akumulatorem LiFePO4 o mocy 1008 Watt i czystym falownikiem fal sinowych do zastosowań awaryjnych i zewnętrznych
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
3000W 5376Wh przenośna elektrownia z baterią LiFePO4 do domowego użycia awaryjnego na zewnątrz
| Typ baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
Przenośna stacja zasilania 300W z baterią litową 270Wh i ładowaniem solarnym
| Pojemność baterii: | 270Wh / 78000 mAh /3.7V |
|---|---|
| Ładowanie wejścia: | Prąd stały 15 V/3,0 A |
| Ładowanie słoneczne: | DC5521 13V ~ 26 V/3,0A Max |
Przenośna stacja zasilania 3000W 2688Wh LiFePO4 z panelem słonecznym
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |


