Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ outdoor portable power station ] mecz 87 produkty.
Przenośna kompaktowa elektrownia o mocy 200 W, źródło zasilania naładowalne, nadające się do biwakowania, awaryjnego zapasowego i odległych lokalizacji
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Zewnętrzna Przenośna Elektrownia 200W Ładowanie słoneczne AC 110/220V 200 Watt Zasilanie awaryjne dla domów kempingowych
| Typ baterii: | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | PWM |
Zewnętrzny 200w 220v Przenośny akumulator litowy Stacja elektryczna do ładowania kemping 200 watów Bank energii Generator słoneczny
| Typ baterii: | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | PWM |
Przenośna elektrownia o mocy 200 W z akumulatorem litowo-jonowym AC 110/220V
| Typ baterii: | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | PWM |
Przenośna stacja zasilania słonecznego 2016Wh z baterią LiFePO4 i kontrolerem MPPT do użytku na zewnątrz
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 2016wh/3.2 V. |
| Wejście AC: | 1600 W MAKS |
Przenośna elektrownia słoneczna o mocy 300 W z baterią litową i MPPT
| Pojemność baterii: | 288Wh / 78000 mAh /3.7V |
|---|---|
| Ładowanie wejścia: | Prąd stały 15 V/3,0 A |
| Ładowanie słoneczne: | DC5521 13V ~ 26 V/3,0A Max |
Przenośna stacja zasilania słonecznego 2016Wh z baterią LiFePO4 i kontrolerem MPPT do użytku na zewnątrz
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 2016wh/3.2 V. |
| Wejście AC: | 1600 W MAKS |
Elektrownia o dużej pojemności
| nazwisko: | Elektrownia o dużej pojemności |
|---|---|
| Produkcja: | AC, DC, USB, Type-C |
| Model: | A3E |
Kontroler MPPT Duża Elektrownia 300W 288Wh Przenośna Elektrownia Słoneczna
| Źródło energii: | Zasilacz sieciowy, panel słoneczny |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
| Typ falownika: | Czysta sinusoida |
300W 270Wh Przenośna Elektrownia Słoneczna Camping Z Czystym Inwerterem Fal Sinusowych Litowo-Jonowa Bateria
| nazwisko: | Energetyka kempingowa słoneczna |
|---|---|
| Czas ładowania: | 6-7 godzin |
| Pojemność: | 270 WH |


