Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ outdoor portable power station ] mecz 87 produkty.
Przenośna stacja zasilania 1200W LiFePO4 z panelem słonecznym i MPPT
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
Przenośna stacja zasilania 1200W z akumulatorem LiFePO4 o pojemności 1008Wh i ładowaniem z panelu słonecznego 350W do kempingu na świeżym powietrzu
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
2400W Portable Power Station with 2016Wh LiFePO4 Battery 650W Solar Charging and 230V/110V Pure Sine Wave Output
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 2016wh/3.2 V. |
| Wejście AC: | 1600 W MAKS |
Przenośna stacja zasilania 3000W z baterią LiFePO4 i ładowaniem solarnym
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
Przenośna stacja zasilania 200W z ładowarką solarną MPPT
| Typ baterii: | Jon litowy |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
1200W przenośna elektrownia o mocy 110V/220V AC Wydajność 1008Wh Pojemność i 2000+ cykli życia Generator energii słonecznej
| Typ baterii: | LifePo4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
Przenośna elektrownia o dużej mocy 5376Wh z wieloma interfejsami wyjściowymi i generatorem słonecznym z funkcją UPS
| Typ baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 5376Wh/3,2 V. |
| Wejście AC: | 1600 W MAKS |
3000W przenośna elektrownia z latarką z funkcją UPS i generatorem słonecznym
| Typ baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Typ falownika: | Czysta fala sinusoidalna |
| Typ kontrolera: | Mppt |
3000W przenośna elektrownia z latarką typu C i akumulatorem LiFePO4 o pojemności 5376Wh
| Typ baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 5376Wh/3,2 V. |
| Wejście AC: | 1600 W MAKS |
Wielofunkcyjna przenośna elektrownia 300W 288Wh z bezprzewodowym ładowaniem
| Moc wyjściowa: | 300 W |
|---|---|
| Ochrona przed przeładowaniem: | 360±20W |
| Model: | A3B |


